Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Bosch PBH 2500 RE – потужне ударне свердління в бетоні та цегляній кладці, довбання, свердління та загортання з потужністю 600 Вт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Живлення | мережа |
| Ключові особливості | Реверс, Пневматичний ударний механізм, Выключения режима вращения, рукоятка з м'якою накладкою |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка/2 602 025 102, Обмежувач глибини/2 603 001 019 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв /(0 – 2.000 об/хв) |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 600 Вт /споживана потужність, 300 Вт потужність віддачі |
| Режими | Свердління, Сверление с долблением, Завинчивания |
| Сила удару | 1.9 Дж /(EPTA) |
| Тип патрона | SDS+ |
- Цена: 5 070 ₴


