Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Живлення | мережа |
| Ключові особливості | Реверс, Запобіжна муфта, Обрезиненная рукоятка, Блокировка ударов без нагрузки |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка, Обмежувач глибини |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм // Макс. диаметр сверления полой коронкой 80 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Режими | Свердління, Ударне свердління, Довбання |
| Розміри | 314 х 89 х 225 |
| Розташування двигуна | вертикальне |
| Сила удару | 2.8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударів в хвилину | 4500 уд/хв |
- Цена: 17 399 ₴


