Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка, Обмежувач глибини, Тюбик з мастилом, Серветка |
| Максимальна швидкість обертання | 900 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 800 Вт |
| Режими | Ударне свердління |
| Розміри | 326 /(довжина) і 233 мм (висота) |
| Сила удару | 3.1 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударів в хвилину | 4000 уд/хв /(макс.) |
- Цена: 16 014 ₴


