Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип патрона | SDS-max |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 6.8 кг |
| Живлення | мережа |
| Ключові особливості | Авторегулювання частоти обертання, Обмежувач частоти обертання, Блокування кнопки, Запобіжна муфта, Індикатор заміни вугільних щіток, Система віброзахисту/Vibration Control |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка |
| Максимальна швидкість обертання | 340 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 40 мм // Макс. диаметр сверления полой коронкой 90 мм |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1150 Вт |
| Режими | Ударне свердління, Довбання |
| Розміри | 485 х 260 |
| Розташування двигуна | вертикальне |
| Сила удару | 8.8 Дж |
| Частота ударів в хвилину | 3050 уд/хв |
- Цена: 37 980 ₴


