Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Живлення | мережа |
| Ключові особливості | Реверс, Запобіжна муфта, Швидка заміна патрона, Обрезиненная рукоятка, Система віброзахисту/Vibration Control |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка, Обмежувач глибини |
| Максимальна швидкість обертання | 900 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Режими | Свердління, Ударне свердління, Довбання |
| Розміри | 354 x 233 |
| Розташування двигуна | вертикальне |
| Сила удару | 3.1 Дж |
| Тип патрона | SDS+, Швидкозатискний |
| Частота ударів в хвилину | 4000 уд/хв |
- Цена: 18 648 ₴


