Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | мережа |
| Ключові особливості | Реверс, Блокування кнопки, Запобіжна муфта, Швидка заміна патрона, Обрезиненная рукоятка |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка, Обмежувач глибини |
| Максимальна швидкість обертання | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 790 Вт |
| Режими | Свердління, Ударне свердління, Довбання |
| Розташування двигуна | горизонтальне |
| Сила удару | 2.7 Дж |
| Тип патрона | SDS+, Швидкозатискний |
| Частота ударів в хвилину | 4200 уд/хв |
- Цена: 8 688 ₴


