Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | мережа |
| Ключові особливості | Реверс, Блокування кнопки, Запобіжна муфта |
| Комплектація | Пластиковий кейс, Додаткова рукоятка, Обмежувач глибини |
| Максимальна швидкість обертання | 920 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 24 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 790 Вт |
| Режими | Свердління, Ударне свердління, Довбання |
| Сила удару | 2.7 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударів в хвилину | 4100 уд/хв |
- Цена: 6 738 ₴


