
Karcher Комплект ланцюгова пила CNS 36-35 Battery, 36В, швидкозарядний комплект, акб 36В 5Ач 9.612-129.0
- Нет в наличии
- Код: 9.612-129.0
23 000 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект ланцюгова пила Karcher CNS 36-35 Battery, 36В, швидкозарядний комплект, акб 36В 5Ач 9.612-129.0. Навіть товсті гілки не є проблемою для ланцюгових пил CNS 36-35 Battery завдяки їх видатній швидкості і оптимальній ширині різання. Система натягу ланцюга, яка не вимагає інструментів, і автоматичне змащення ланцюга роблять роботу надзвичайно простою - як для професіоналів, так і для початківців. Тормоз ланцюгової пили і система з двома перемикачами завжди забезпечують безпеку під час використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор рівня масла | 1 |
| Автоматичне змащення ланцюга | 1 |
| Вага | 5.5 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Гальмо ланцюга | 1 |
| Довжина шини | 350 мм |
| Значення вібрацій ah | 1.5 м/с2 |
| Крок ланцюга | 3/8 /LP |
| Кількість ланок приводу | 52 шт |
| Ланцюг | 1 |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.19 л |
| Особливості | Безщітковий мотор |
| Пила | 1 |
| Розташування двигуна | пряме |
| Рівень звукової потужності | 104 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи від однієї зарядки акумулятора | 25 хв /(2,5 Aгод) / макс. 200 (5,0 Aгод) |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/с |
| Ширина ланки ланцюга | 1.1 мм |
- Цена: 23 000 ₴

