Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова Ryobi RY36CSX40B-160P акумуляторна 5133004899, MAX POWER 36В, АКБ 1х6Ач, безщіткова, бічний двигун, Oregon 40см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | 1 |
| Вага | 4.37 кг /без акумулятора |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 0.37519685 |
| Кількість ланок приводу | 56 шт |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.25 л |
| Особливості | Рукоятки з антивібраційною системою, натяг ланцюга з використанням ключа, електричне гальмо пиляльного ланцюга, механічне гальмо пиляльного ланцюга |
| Пила | 1 |
| Розташування двигуна | поперечне |
| Рівень звукової потужності | 100 дБ |
| Сумісність ланцюга | Oregon |
| Сумісність шини | Oregon |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання ланцюга | 22.5 м/с |
| Ширина ланки ланцюга | 1.3 мм |
- Цена: 16 967 ₴


