Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила ланцюгова Ryobi RCS36X3550Hi акумуляторна 5133002180, MAX POWER 36В, безщіткова, Oregon 35см 1х5Ач.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | 1 |
| Вага | 5.5 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 350 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Особливості | Рукоятки з антивібраційною системою, Безщітковий мотор |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Розташування двигуна | поперечне |
| Сумісність ланцюга | Oregon |
| Сумісність шини | Oregon |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання ланцюга | 3.76 м/с |
- Цена: 14 937 ₴


