
Makita Пила ланцюгова акумуляторна DUC356Z, 18+18В, 350 мм, 4.8 кг, без АКБ та зарядного пристрою
- Нет в наличии
- Код: DUC356Z
12 343 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова бездротова ланцюгова пилка від Макіта моделі DUC356 – чудовий професійний інструмент, орієнтований на ремонтно-будівельні роботи та обрізку дерев у садах та парках. Дана поставка пропонується у версії «каркас», надаючи можливість використовувати АКБ Li-ion 18. Малошумний та екологічний агрегат застосовується у рекреаційних та житлових зонах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 350 мм |
| Значення вібрацій ah | 3.2 м/с2 |
| Крок ланцюга | 3/8 /0.043 |
| Ланцюг | 1 |
| Напруга акумулятора | 18 В /x2 |
| Об'єм паливного баку | 200 мл |
| Пила | 1 |
| Рівень звукового тиску | 89 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| шина | 1 |
- Цена: 12 343 ₴

