
Karcher Пила ланцюгова CS 400/36 Bp, акум., 36В, 7.5 Аг, 400мм, 3/8?, 10.1 кг
- Нет в наличии
- Код: 1.042-505.0
31 800 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійна акумуляторна ланцюгова пилка CS 400/36 Bp ідеально підходить для щоденного догляду за будинком, садівництвом, ліквідацією наслідків стихії, невеликих лісозаготівельних робіт, благоустрою парків та міських територій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| акумулятор | 1 |
| Вага | 10.1 кг /(з упаковкою) |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 400 мм |
| Зарядний пристрій | 1 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість ланок приводу | 56 шт |
| Ланцюг | 1 |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Обсяг бака для змащення | 160 л |
| Пила | 1 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 880 x 210 x 250 |
| Тип | Акумуляторні |
| Швидкість обертання ланцюга | 23 м/с |
| шина | 1 |
- Цена: 31 800 ₴

