
Einhell Пила ланцюгова GE-LC 36/35 Li-Solo, PXC, акум., безщіткова, шина 35см, 15м/с, 3.79кг, (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 4501780
8 316 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пилка EEinhell PXC GE-LC 36/35 Li-Solo 4501780 відмінно збалансована і має ергономічну ручку, що дозволяє пиляти не відчуваючи втоми.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.79 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 35 мм |
| Кількість ланок приводу | 52 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В /x 2 |
| Обсяг бака для змащення | 115 л |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 515х405х275 |
| Розташування двигуна | повздовжнє |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Цена: 8 316 ₴

