Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Гальмо ланцюга | 1 |
| Довжина різу | 40 см |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Ланцюг | 1 /400 мм 1.3 3/8 , 91PX |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Особливості | Акумулятор і зарядний пристрій у комплект не входять, Валіза не входить у комплект |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 270 x 205 x 232 |
| Тип | Електричні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/с /(0-1200 об/хв) |
| шина | 1 /400 мм 1.3 3/8 |
| Ширина пазу | 1.3 мм |
- Цена: 20 450 ₴


