Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | 1 |
| Вага | 5.2 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина ланцюга | 350 мм |
| Значення вібрацій ah | 5.3 м/с2 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Ланцюг | 1 /Ланцюг 350 мм ширина паза 1,1 крок ланцюга 3/8 958291652 |
| Напруга акумулятора | 18 В /+ 18 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.2 л |
| Особливості | Акумулятор і зарядний пристрій у комплект не входять |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 443 x 215 x 235 |
| Рівень звукового тиску | 87.8 дБ |
| Рівень звукової потужності | 98.7 дБ |
| Тип | Електричні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Чохол для шини | 1 /Захисний чохол для ланцюга 350 мм 419288-5 |
| шина | 1 /Шина 350 мм ширина паза 1,1 крок ланцюга 3/8 958035611 |
- Цена: 22 599 ₴


