Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC252Z - компактна і зручна ланцюгова побутова пила з довжиною шини 25 см. Інструмент надзвичайно безпечний в роботі завдяки інерційному гальмі ланцюга і електрогальмами двигуна, а також функції плавного пуску. Виробники пили оснастили її захистом для рук і запобіжним вимикачем з функцією блокування запуску інструменту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.6 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина ланцюга | 250 мм |
| Значення вібрацій ah | 6.3 м/с2 |
| Коефіцієнт неточності К | 1.5 м/с2 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Напруга акумулятора | 18 В /+ 18 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.085 л |
| Особливості | Ергономічна рукоятка, Великий отвір масляного бака, Натяг ланцюга без додаткових інструментів, Без акумулятора і зарядного пристрою, Гальмо SafetyMatic миттєво зупиняє ланцюг під час зворотної віддачі |
| Поправковий коефіцієнт К | 2.5 дБ |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 54.5 x 23.4 x 19.8 |
| Рівень звукового тиску | 84.4 дБ |
| Рівень звукової потужності | 95.7 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Цена: 11 399 ₴


