Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила 18 В - легкість, компактність і універсальність. Мала маса, компактність і маневреність для ефективного підрізування в різних положеннях; маса всього 3 кг з акумулятором. «Стабілізуючий накінечник із захоплюючими зубами» захоплює деревину, забезпечуючи чисте підрізання і зводячи до мінімуму пошкодження гілок. Проста система SDS, яка прискорює збірку, натяг ланцюга і обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| акумулятор | 1 /PBA 18V 2.5Ah W-B |
| Вага | 3 кг /(с цепью, пильной шиной и аккумулятором) |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина різу | 13.5 см |
| Довжина шини | 200 мм |
| Зарядний пристрій | 1 /AL 1830 CV |
| захисний кожух | 1 |
| Ланцюг | 1 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обсяг бака для змащення | 0.08 л |
| Особливості | індикатор розрядки акумулятора, Автоматичне змащення ланцюга і шини, Quick Stop, Система SDS, направляючий стержень |
| Потужність приводного елемента | 1.1 мм |
| Тип | Акумуляторні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Флакон із маслом | 1 |
| Хромований ланцюг | 1 |
| Швидкість обертання ланцюга | 4.5 м/с |
- Цена: 11 328 ₴


