Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична ланцюгова пила Einhell GH-EC 2040 з довжиною шини 40 см є наступним поколінням відмінно зарекомендованих ланцюгових пил Einhell і забезпечує відмінну продуктивність і безпечну експлуатацію. Завдяки оптимально розділеній вазі і зручному розташуванню рукоятки робота з пилкою не втомлює. Ланцюг можна легко натягнути і поміняти без використання будь-яких інструментів. Ланцюгова пила має високоякісну шину і ланцюг фірми OREGON (USA) і щиток захисту руки з миттєвою зупинкою ланцюга.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | 1 |
| Блокування кнопки включення | 1 |
| Вага | 5 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Гальмо ланцюга | 1 |
| Довжина різу | 37.5 см |
| Довжина шини | 406 мм |
| Обсяг бака для змащення | 0.16 л |
| Потужність | 2 кВт |
| Розташування двигуна | поперечне |
| Тип | Електричні |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/с |
- Цена: 3 252 ₴


