Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.1 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 300 мм |
| Значення вібрацій ah | 6.3 м/с2 |
| Коефіцієнт неточності К | 1.5 м/с2 |
| Крок ланцюга | 3 дюймы |
| Кількість ланок приводу | 46 шт |
| Ланцюг | 1 |
| Максимальний діаметр гілки | 28 см |
| Напруга акумулятора | 18 В /+ 18 В (возможна работа только с двумя аккумуляторами) |
| Особливості | Великий отвір масляного бака, Натяг ланцюга без додаткових інструментів, захисний ланцюг |
| Пила | 1 |
| Поправковий коефіцієнт К | 2.5 дБ |
| Рівень звукового тиску | 84.4 дБ |
| Рівень звукової потужності | 95.7 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| Флакон із маслом | 1 |
| Швидкість обертання ланцюга | 8.33 м/с |
| шина | 1 |
| Ширина ланки ланцюга | 1.1 мм |
- Цена: 12 845 ₴


