Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.2 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 350 мм |
| Значення вібрацій ah | 5.3 м/с2 |
| Коефіцієнт неточності К | 1.5 м/с2 |
| Крок ланцюга | 3 дюймы |
| Ланцюг | 1 /350 мм |
| Обсяг бака для змащення | 0.2 л |
| Особливості | Ергономічна рукоятка, Система швидкої зупинки ланцюга, індикатор розрядки акумулятора, Великий отвір масляного бака, Натяг ланцюга без додаткових інструментів |
| Пила | 1 |
| Поправковий коефіцієнт К | 3 дб |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 235 x 215 x 443 |
| Рівень звукового тиску | 87.8 дБ |
| Рівень звукової потужності | 98.7 дБ |
| Тип | Акумуляторні |
| Чохол для шини | 1 |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/с |
| шина | 1 /350 мм |
- Цена: 21 999 ₴


