Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір приладдя Bosch X-Line 60 має незвичайний і привабливий дизайн. Прозоре віконце, виконане у вигляді букви X, не тільки звертає увагу на набір, але, перш за все, дозволяє бачити компактно розміщене вміст: свердла, біти і ручний інструмент. Зелений колір, в якому виконаний дизайн серії X-Line, виділяє її з нескінченної сірої маси на полицях магазинів. Серія X-Line від Bosch пропонує свердла і біти високої якості найпопулярніших діаметрів і розмірів. Ні для кого не секрет, що 95% всієї роботи щодо поліпшення дому не обходиться без свердління та загвинчування. Для вирішення цих завдань якнайкраще підійде набір X-Line 60 від Bosch.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші інструменти | перехідник, торцевий ключ/x6 (7/8/9/10/11/13 мм) |
| Біти, (25 мм) | 20 шт./1 х PH 1/2/3; по 1 x PZ 1/2/2/3; по 1 x SL 4/6/7; по 1 x HEX 3/4/5/6; по 1 x T 10/15/20/25/30/40 |
| Біти, (50 мм) | 10 шт./1 x PH 2/3; по 1 х PZ 1/2/3; по 1 x SL 4/6; по 1 x T 20/25/30 |
| Зенкер | 1 |
| Магнітний тримач для біт | є |
| Свердла по дереву | 7 шт./3–10 мм |
| Свердла по каменю | 6 шт./4–8 мм |
| Свердла по металу HSS-TiN | 8 шт./2–6 мм |
| Тип | Набір свердел і біт |
| Упаковка | пластиковий кейс |
- Цена: 1 026 ₴


