Описание
Характеристики
Информация для заказа
Bosch V-Line - набір оснащення, що складається з 68 предметів. Його можна назвати універсальним, тому в його склад входять всі необхідні матеріали, торцеві головки і біти, а також зенкер, універсальний магнітний тримач. Все це повинно знаходитись під рукою під час ремонту або будівельних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші інструменти | торцеві головки/x6 (6, 8, 9, 10, 11, 13 мм), ніж, магнітний тримач |
| Адаптер | 1 |
| Біти, (25 мм) | 29 шт./PH0, PH1, 2хPH2, PH3, PZ0, PZ1, 2хPZ2, PZ3, S4, S5, S6, S7, 2хТ10, 2хТ15, 2хT20, 2хТ25, 2хТ30, Т40, Н3, H4, H5 H6 |
| Двосторонній утримувач для біт | 1 |
| Зенкер | 1 |
| Кількість у одному наборі | 68 шт |
| Магнітна ручка | 1 |
| Свердла по дереву | 8 шт./3 мм, 4 мм, 5 мм, 2 х 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм |
| Свердла по каменю | 9 шт./4 мм, 5 мм, 2 х 5.5 мм, 2 х 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм |
| Свердла по металу HSS-TiN | 8 шт./2 х 2 мм, 2.5 мм, 2 х 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм |
| Свердла пір'яні | 2 шт./16 мм, 20 мм |
| Тип | Набір свердел і біт |
| Упаковка | пластиковий кейс |
- Цена: 2 017 ₴


