Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Зенкер | 1 |
| Кількість у одному наборі | 34 шт |
| Маркування біт Phillips (PH) | PH1, PH2, PH3 |
| Маркування біт Pozidriv (PZ) | PZ1, PZ2, PZ3 |
| Маркування біт T | T15, T20, T25, T30 |
| Маркування біт плоских (SL) | SL4, SL6, SL7 |
| Свердла по дереву | 4-8 мм |
| Свердла по каменю | 5-8 мм |
| Свердла по металу HSS-TiN | 2-5 мм |
| Тип | Набір оснастки |
| Тримач для біт | 1 /магнiтний |
| Шестигранні головки | 8 мм, 10 мм, 7 мм |
- Цена: 582 ₴


