Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші інструменти | пласкі свердла/2 шт 16 i 22 м, торцеві головки/7, 8, 10 мм, адаптер, ніж, шаблон діаметрів |
| Зенкер | 1 |
| Кількість у одному наборі | 50 шт |
| Маркування біт Phillips (PH) | PH1, PH2, PH3 |
| Маркування біт Pozidriv (PZ) | PZ1, PZ2, PZ3 |
| Маркування біт T | 10/15/20/25 |
| Маркування біт плоских (H) | HEX3, HEX4, HEX5, HEX6 |
| Свердла по дереву | 5/4-10 мм |
| Свердла по каменю | 6/4-10 мм |
| Свердла по металу HSS-TiN | 11/1.5-6.5 мм по металу |
| Тип | Набір свердел і біт |
| Тримач для біт | 1 |
- Цена: 1 215 ₴


