Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фен будівельний Bosch GHG 18V-50 PROFESSIONAL, акумуляторный, 18 В, 300/500 °C, 175 л/хв, 0.59 кг, SOLO 0.601.2A6.500. Працюйте на ходу – GHG 18V-50 Professional розроблений для гнучкого використання у будь-яких умовах. Завдяки швидкому нагріванню до 300 °C протягом 6 секунд ця бездротова теплова гармата миттєво досягає заданої температури. Завдяки своїй портативності та гнучкості GHG 18V-50 відмінно підходить для використання в будь-яких умовах, навіть на великих будівельних майданчиках, де немає електрики.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.59 кг |
| Живлення | акумулятор |
| Колір | синій |
| Комплектація | без акумулятора, Без зарядного пристрою, фен будівельний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна робоча температура | 500 °C |
| Мінімальна робоча температура | 300 °C |
| Напруга | 18 В |
| Повітряний потік, л/хв | 175 |
| Підсвічування | 1 |
| Розміри, мм | 183х77х209 |
| Тип | пістолетний |
| Холодний обдув | 1 |
- Цена: 6 000 ₴


