
Makita Фен будівельний DHG181ZK акумуляторний, 18В, 550°C, 120/200 л/хв, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DHG181ZK
8 399 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель DHG181 являє собою акумуляторний тепловий фен із живленням від літій-іонної батареї LXT 18 В, забезпечуючи максимальну температуру повітря 550 °C для широкого спектру бездротових робіт, таких як наклеювання шпалерів, сушки чи видалення фарби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.8 кг /(без акумулятора) |
| Максимальна робоча температура | 550 °C |
| Мінімальна робоча температура | 150 °C |
| Напруга | 18 В |
| Повітряний потік, л/хв | 120/200 |
- Цена: 8 399 ₴

