Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новий ручний фен Einhell TC-HA 2000/1 призначений для видалення старих лакофарбових покриттів, пайки, формування пластика, видалення клею, швидкої сушки і усадки різних матеріалів.
Фен Einhell TC-HA 2000/1 можна використовувати для роботи з різними матеріалами, завдяки 2-м температурним режимам з різною швидкістю потоку повітря.
Наявність 2х насадок, роблять роботу з феном Einhell TC-HA 2000/1 легкою і зручною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Тип | Фен |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | червоний |
| Комплектація | Насадки/пряма та конусна |
| Максимальна робоча температура | 550 °C |
| Мінімальна робоча температура | 350 °C |
| Повітряний потік, л/хв | 300/500 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Термін гарантії | 24 місяці |
- Цена: 796 ₴


