
Bosch Акумуляторний дриль-шуруповерт GSR 185-LI, 2 акумулятора 2.0 Ah, ЗП GAL 18V-20, кейс
- Нет в наличии
- Код: 0.601.9K3.000
8 598 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Встановлюючи нові стандарти зручності та продуктивності: акумуляторний дриль-шуруповерт GSR 185-LI Professional забезпечує потужність 18 В з компактністю версії 12 В. Простий у використанні, він створений для виконання складних завдань і водночас забезпечує чудове керування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 1.5 мм // 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Зарядний пристрій | GAL 18V-20 Professional |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Колір | синій, чорний |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, кейс |
| Крутний момент (м'який) | 21 Нм // твердий 51 Hм (Параметри крутного моменту: 20+1) |
| Макс. діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 10 мм |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів | 27000 хв-1 /(макс.) |
| Швидкість обертання | 1900 об/хв /(Швидкість холостого ходу (1-ша передача / 2-га передача): 0 – 500 / 0 – 1900 об./хв.) |
- Цена: 8 598 ₴

