
Ryobi Шуруповерт-дриль R18PD3-220TAH з набором ручного інструменту та оснащенням
- Нет в наличии
- Код: 5133005506
12 991 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт-дриль RYOBI R18PD3-220TAH з набором ручного інструменту та оснащенням, з toolbox, АКБ 2х2Ач, ЗУ. Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт ідеальний для свердління дерева, металу і навіть каменю, при включеній функції удару, а також для закручування шурупів. Швидкозатискний патрон 13 мм з фіксатором ефективно передає крутний момент, надійний в експлуатації. 2 швидкості для вибору оптимального режиму при роботі з різними матеріалами і вирішення різних завдань. 24 положення муфти регулювання крутного моменту, дозволяють акуратно закручувати шурупи різного розміру. LED підсвічування робочої області для більш комфортної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Ключові особливості | LED підсвічування робочої області, 24 положення муфти, регулювання крутного моменту |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Режим роботи | свердління, закручування |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний/13 мм |
| ударний режим | 1 /осьовий |
- Цена: 12 991 ₴

