
Makita Гайковерт ударний TW141DZ, акумуляторний, 10.8В, CXT, 0-2600 об/хв, 145Нм, 1.2 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: TW141DZ
3 820 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний гайковерт Makita TW141DZ застосовується для затягування гайок та болтів. Можливість регулювання швидкості обертання дає змогу підібрати оптимальний робочий режим. За рахунок вбудованого підсвічування гайковерт можна використовувати в умовах поганого освітлення. Завдяки компактним розмірам корпусу зручно працювати у важкодоступних місцях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Ключові особливості | реверс, ударний режим |
| Колір | синій |
| Комплектація | гайковерт, кліпса, Картонна коробка |
| Максимальний крутний момент | 145 Нм |
| Надміцні гвинти | M6 - M12 |
| Напруга | 10.8 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 168х66х224 |
| Стандартні гвинти | M8 - M16 |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Тип | гайковерт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Частота ударів | 3200 хв-1 |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв |
- Цена: 3 820 ₴

