
Bosch Гайковерт ударний GDX 18V-200 C, акум., 18В, 200Нм, М4-М14, 1,2кг, Solo
- Нет в наличии
- Код: 0.601.9G4.204
12 870 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDX 18V-200 C 0.601.9G4.204 має оптимальне співвідношення довжини корпусу до моменту, що крутить, і підходить для роботи в важкодоступних місцях. Прогумована рукоятка забезпечує надійне утримання інструменту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 106 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 95 дБ(А) |
| Колір | синій |
| Макс. діаметр шурупів | 16 мм |
| Максимальний крутний момент | 200 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне закручування) | 9.8 м/сек² |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип | гайковерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | квадрат, шестигранник |
| Частота ударів | 4200 хв-1 |
| Швидкість обертання | 3400 об/хв |
- Цена: 12 870 ₴

