Описание
Характеристики
Информация для заказа
Закрутити, відкрутити гвинти, затягнути гайки, болти розміром М10-М24 допоможе акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1050 H. Унікальний бездротовий гайковерт з високою потужністю завдяки безщітковому двигуну і Li-Ion акумулятору 18V.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Вага | 2.9 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| Колір | синій |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, гайковерт |
| Кількість швидкостей | 3 шт |
| Макс. діаметр шурупів | 24 мм |
| Максимальний крутний момент | 1050 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 240х222х86 |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Тип | гайковерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | квадрат |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв |
- Цена: 26 046 ₴


