
Makita Шуруповерт-дриль BS Basic акумуляторний, 12V 2x2Ah, з/п, картон
- Нет в наличии
- Код: 600984000
3 666 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS Basic має дуже коротку конструкцію для універсального застосування. Вбудоване робоче підсвічування призначене для роботи при поганому освітленні. Спеціальна скоба дозволяє носити інструмент на ремені. Ця модель постачається в картонній упаковці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год /х2 |
| Вага | 0.8 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм /(1 - 10) |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 75 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 64 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, Індикатор рівня заряду акумулятора, Технологія Ultra-M |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, Швидкозатискний патрон |
| Крутний момент (м'який) | 17 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 18 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 34 Нм |
| Напруга | 10.8 В |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
- Цена: 3 666 ₴

