
Einhell Шуруповерт-дриль ударний TE-CD 18/50 Li-i BL-Solo, PXC, акум., ШЗП, 50Нм, 500/1800 об/хв, 1.19кг, (без
- Нет в наличии
- Код: 4513942
3 426 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ударний шуруповерт Einhell TE-CD 18/50 Li-i BL Solo New - новий ударний безщітковий дриль-шуруповерт лінійки Power X-Change system серії Expert plus призначений для робіт по дереву, металу, пластику: для свердління невеликих отворів та загвинчування/викручування кріпильних елементів як удома, так і в майстерні чи гаражі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.19 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, лінійка інструмента Power X-Change system, швидка зупинка |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 208x78x216 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв |
- Цена: 3 426 ₴

