
Makita Шуруповерт-дриль DF488D004, акум., 18В, 2 Аг, 0-400/0-1400 об/хв, 1.5-13мм, 16 + D, 42/24 Нм, 1.7 кг
- Нет в наличии
- Код: DF488D004
8 315 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт порадує вас можливістю вибору між двома окремими швидкостями. Вони забезпечують ремонт будинку, збирання меблів, загвинчування та свердління. Він також має контроль швидкості та моторне гальмо, щоб полегшити роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм /(1,5 - 13) |
| Живлення | Li-Ion |
| Звуковий тиск | 70 дБ(А) |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, шуруповерт, кейс |
| Крутний момент (м'який) | 24 Нм |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 36 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 42 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 221 x 83 x 240 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
- Цена: 8 315 ₴

