
Makita Шуруповерт-дриль DF333DZ, акум, 10.8В (12В), CXT, 0-450/0-1700 об/хв, 30/14Нм, 1.1кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DF333DZ
3 270 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DF333DZ - це легкий та компактний інструмент для свердління та загвинчування. Компактна та легка конструкція забезпечує чудове управління та маневреність інструменту. Електронне регулювання частоти обертання залежить від ступеня натискання курок вимикача. Світлодіодне підсвічування з функцією попереднього світіння автоматично загоряється перед тим, як двигун починає працювати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм /(0,8 - 10 ) |
| Живлення | Li-Ion |
| Звуковий тиск | 70 дБ(А) |
| Комплектація | зарядний пристрій, шуруповерт, Картонна коробка, Інструкція з експлуатації |
| Крутний момент (м'який) | 14 Нм |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 21 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга | 10.8 В /(12В) |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 179 x 66 x 209 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв |
- Цена: 3 270 ₴

