
Makita Шуруповерт-дриль DDF487Z, акум., 18В, 0-500/0-1700 об/хв, 1.5-13мм, 40/25 Нм, 1.3 кгm SOLO
- Нет в наличии
- Код: DDF487Z
7 499 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF487Z призначений для свердління отворів у деревині та металі, а також для загвинчування кріпильних елементів. Шуруповерт має 2-швидкісну механічну передачу, високошвидкісний режим забезпечує 1700 об./хв для швидкої швидкості свердління, в той час як низька швидкість забезпечує високий рівень кпутячого моменту для роботи з високими навантаженнями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Звуковий тиск | 77 дБ(А) |
| Комплектація | шуруповерт |
| Крутний момент (м'який) | 25 Нм |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 150 x81 x 248 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв |
- Цена: 7 499 ₴

