
Makita Шуруповерт-дриль DDF485RFJ, акум, LXT, 18В, 3 АГ*2шт, DC18RC, кейс Makpac, 50/27Нм, 1.4-1.7 кг
- Нет в наличии
- Код: DDF485RFJ
14 043 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita DDF485RFJ – акумуляторний шуруповерт для свердління отворів та закручування, відкручування кріпильних елементів. Обладнаний безщітковим двигуном, який забезпечує тривалий термін служби та не потребує технічного обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, шуруповерт, кейс |
| Крутний момент (м'який) | 27 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 169 x 79 x 255 |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1900 об/хв |
- Цена: 14 043 ₴

