
Makita Шуруповерт-дриль DDF485FYX3, акум, 18В, 3 Аг, LXT, 0-500/0-1900 об/хв, 50/27Нм, 1.4кг
- Нет в наличии
- Код: DDF485FYX3
7 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485FYX3 - призначений для свердління отворів та закручування кріпильних елементів. Функція реверсу спрощує вилучення свердла, що заклинило, і викручування кріплень. Обгумована рукоятка сприяє комфортній роботі користувача. Завдяки вбудованому підсвічуванню, можна працювати при поганому освітленні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, Картонна коробка |
| Крутний момент (м'який) | 27 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 169 x 79 x 255 |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1900 об/хв |
- Цена: 7 999 ₴

