
Makita Шуруповерт-дриль DDF453SYE, акум, 18В, 1.5Ah х 2шт., -400/0-1300 об/хв, 42Нм, 1.6кг, кейс
- Нет в наличии
- Код: DDF453SYE
4 499 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF453SYE стане корисним як майстрам-аматорам, так і професіоналам. Оскільки відсутність електрошнура дозволить працювати там, де немає електроенергії та розетки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Вага | 1.6 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Крутний момент (м'який) | 27 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 36 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 42 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 244 x 79 x 220 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1300 об/хв |
- Цена: 4 499 ₴

