
Makita Шуруповерт-дриль DDF453RFE3, акум, 18В, 3Ah 3шт., 0-400/0-1300 об/хв, 42Нм, 1.8кг, кейс
- Нет в наличии
- Код: DDF453RFE3
9 049 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль-шуруповерт Makita DDF453RFE3 - це інструмент для свердління та загвинчування, що працює від акумулятора. Універсальний патрон забезпечує швидку заміну насадок та біт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 3 а/год |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Комплектація | зарядний пристрій, шуруповерт, кейс, акумулятор - 3 шт., двухсторонняя бита |
| Крутний момент (м'який) | 27 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 36 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 42 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 244 x 79 x 220 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1300 об/хв |
- Цена: 9 049 ₴

