
Bosch Шуруповерт-дриль UniversalDrill 18V, 2x1.5Ач, 40Нм, 440/1450 об/хв, ЗП, 1.2кг, кейс
- Нет в наличии
- Код: 0.603.9D4.002
5 268 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Bosch UniversalDrill 18V 06039D4002 стане в нагоді для оздоблювальних та ремонтних робіт на будмайданчику або в побуті. Дозволить свердлити отвори в дереві, металі та пластмасі, а також загортати кріплення. Двоступінчастий редуктор допоможе правильно вибрати потужність будь-якого завдання. 20 ступенів крутячого моменту, забезпечать максимальну потужність. Патрон з однією втулкою та автоматичним блокуванням шпинделя скоротить час на заміну оснастки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Кейс | 1 |
| Комплектація | зарядний пристрій, біта, шуруповерт, інструкція користувача, кейс, Акумуляторний блок/х 2 |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Термін гарантії | 24 місяці |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1450 об/хв |
- Цена: 5 268 ₴

