
Bosch Шуруповерт-дриль UniversalDrill 18, 18В, 2х1.5Ач, 24Нм, 440/1450 об/хв, ЗП, 1.2кг, кейс
- Нет в наличии
- Код: 0.603.9C8.005
4 132 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18 + 2 акумулятори 0.603.9C8.005 - універсальний інструмент, який можна використовувати для закручування кріплення або свердління отворів у різних матеріалах. Має компактні розміри для зручності роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1500 а/год /мАч |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Кейс | 1 |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, шуруповерт, інструкція користувача, кейс, Акумуляторний блок |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 30 |
| Термін гарантії | 24 місяці |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 4 132 ₴

