
Einhell Шуруповерт ударний безщітковий TE-CD 18/40 Li BL - Solo, 18 В, 40 Нм, 1.19 кг
- Нет в наличии
- Код: 4513997
2 544 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт Einhell TE-CD 18/40 Li-Solo — новий дриль-шуруповерт лінійки Power X-Change system серії Expert plus призначений для робіт по дереву, металу, пластику: для свердління невеликих отворів та загвинчування/викручування відповідних кріпильних елементів як удома, та у майстерні або гаражі. Наявність Led підсвічування робочої зони дозволяє працювати мало освітлених місцях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.19 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 40 |
| Термін гарантії | 24 місяці |
| Тип | ударный шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Час зарядки від мережі | 0.75 |
| Швидкість обертання | 1450 об/хв |
- Цена: 2 544 ₴

