
Makita Шуруповерт ударний Makita HP332DZ, 18В, LXT безщітковий (Без АКБ и ЗП)
- Нет в наличии
- Код: HP332DZ
5 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт Makita HP332DZ - це легкий та компактний інструмент для свердління, свердління з ударом та загвинчування. Ергономічний корпус і зручна гумова рукоятка дозволяють збільшити час безперервної роботи. Електронне регулювання частоти обертання та ударів за хвилину залежить від ступеня натискання на курок вимикача.
Подвійна світлодіодна система підсвічування робочої області дозволяє проводити роботи в умовах недостатньої видимості без використання ліхтаря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.1 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Крутний момент (м'який) | 21 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 28 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 10 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Напруга | 10.8 В |
| Регульований крутний момент | 35 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 168 x 66 x 217 |
| Тип | ударный шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів | 22500 хв-1 |
| Швидкість обертання | 1500 об/хв |
- Цена: 5 999 ₴

