
Einhell Шуруповерт ударний TE-CD 18/48 Li-i акум., Solo, 18 В, 48 Нм, 1.5 кг
- Нет в наличии
- Код: 4513926
2 682 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт Einhell з його численними можливостями стане чудовим доповненням до будь-якого комплекту інструментів. Швидкозатискний патрон та швидка зупинка дозволяють легко та без проблем замінювати свердла та біти. Видатна електронна система для плавного початку роботи і високим моментом, що крутить, перетворить роботу зі свердління і загвинчування в дитячу гру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Вага | 1.25 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 180 х 65 х 230 |
| Тип | ударный шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Час зарядки від мережі | 1 |
| Швидкість обертання | 1500 об/хв |
- Цена: 2 682 ₴

