
Makita Шурупокрут для гіпсокартону FS4300JX2, 570Вт, 4000 об/хв, 10-16Нм, 1.4кг, Makpac + аксесуари
- Нет в наличии
- Код: FS4300JX2
12 000 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт MAKITA FS4300JX2 – інструмент для складних умов експлуатації, розрахований на екстремальні навантаження. Захищений від попадання пилу електронний вимикач влаштований із вбудованим перемикачем реверсу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.4 кг |
| Діаметр патрона | 6 мм |
| Живлення | від мережі |
| Звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Колір | синій |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 269 x 65 x 192 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Споживана потужність | 0.57 Вт |
| Тип | шурупокрути |
| Швидкість обертання | 4000 об/хв |
- Цена: 12 000 ₴

