
Makita Шуруповерт DDF484RTE, акум, 18В, 5Ah 2шт., 0-500/0-2000 об/хв, 54Нм, 1.5кг, кейс
- Нет в наличии
- Код: DDF484RTE
22 800 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF484RTE - це ручний електроінструмент з регулюванням крутного моменту та глибини загвинчування, призначений для закручування та відкручування шурупів, саморізів, гвинтів, дюбелів та інших видів кріпильних виробів, а також свердління отворів. Дриль має безщітковий двигун, що збільшує її робочий ресурс. Завдяки швидкозатискному патрону заміна оснастки відбувається легко та швидко. За допомогою муфти регулювання моменту, що крутить, можна виставити необхідне значення моменту затягування під роботу з конкретним матеріалом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.5 кг |
| Звукова потужність | 89 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 76 дБ(А) |
| Комплектація | зарядний пристрій, шуруповерт, акумулятор, Інструкція з експлуатації, кейс |
| Крутний момент (м'який) | 30 Нм |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 172 x 79 x 261 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 22 800 ₴

