
Bosch Гайковерт ударний Bosch GDX 18V-200 C, 18В, 4.0Ah, безщітков., 200Нм, 1/4", 1/2", 1.2кг
- Нет в наличии
- Код: 0.615.990.M46
16 063 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Готовий для всіх застосувань завдяки тримачу 2 в 1 для насадок із внутрішнім шестигранником та з квадратним хвостовиком. Потужне використання навіть у важкодоступних місцях завдяки найкращому співвідношенню довжини головки та крутного моменту. Модуль Bluetooth Connectivity для зворотного зв'язку інструменту, плавного пуску та сервісної інформації через мобільний пристрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 а/год |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | синій, чорний |
| Комплектація | зарядний пристрій/GAL 18V-40 Professiona, акумулятор/ProCORE18V 4.0Ah, гайковерт |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 200 |
| Тип | гайковерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
- Цена: 16 063 ₴

