Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двошвидкісна, з 20+1 ступенями регулювання крутного моменту дриль-шуруповерт Bosch GSR 120-LI. Працює на 12 В Li-Ion акумуляторі. Швидкозатискний патрон з системою Auto-Lock тримає насадки з хвостовиками 1,5-10 мм. Закручує і відкручує шурупи діаметром 7 мм. Свердлить отвори в деревині 20 мм, металі - 10 мм. Поставляється у валізі з акумуляторним ліхтарем GLI 12V-300, двома акумуляторами GBA 12V 2.0Ah, зарядним пристроєм GAL 1210 CV. Висока яскравість GLI 12V-300 завдяки 6-ти светлодіодам, гачок для підвішування. Обидва інструменти повністю сумісні з акумуляторами Li-ion 10,8/12 В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 7 мм |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Кейс | 1 |
| Ключові особливості | автоматична фіксація шпинделя Auto-Lock/тримає насадки з хвостовиками 1,5-10 мм |
| Комплектація | акумулятор - 2шт/GAL 1210 CV, ліхтар/GLI 12V-300 |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | закручування, викручування |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 4 940 ₴


